מציג את כל 3 התוצאות

כופתיות פסיטאקוס מיינור לקוניורים וציפורי אהבה 12 קג

40.00 380.00 
כופתיות מיוחדות של פסיטאקוס- ספרד, רוב התוכים שגדלים בשבי סובלים מהשמנת יתר בעקבות תזונה לקויה. כופתיות פסיטקוס פותרות את הבעיות- זו בעצם כופתית דחוסה שבתוכה יש את כל המינרלים, הויטמינים ומה שדרוש לתזונה בריאה ותקינה של התוכי שלכם. מתאימה במיוחד לקוקטילים, קוניורים וציפורי אהבה מגיעות בגודל קטן במיוחד מגיע בשק של 12 ק"ג או בתפזורת 1 ק"ג (תערובת בשקית לא אטומה מתוך שק גדול)

כופתיות פסיטאקוס מיני לקוקטיל 12 קג

35.00 350.00 
כופתיות מיוחדות של פסיטאקוס- ספרד, רוב התוכים שגדלים בשבי סובלים מהשמנת יתר בעקבות תזונה לקויה. כופתיות פסיטקוס פותרות את הבעיות- זו בעצם כופתית דחוסה שבתוכה יש את כל המינרלים, הויטמינים ומה שדרוש לתזונה בריאה ותקינה של התוכי שלכם. מתאימה במיוחד לקוקטילים, קוניורים וקקדואים מגיע בשק של 12 ק"ג או בתפזורת 1 ק"ג (תערובת בשקית לא אטומה מתוך שק גדול)

כופתיות פסיטאקוס עם שמן דקלים

40.00 360.00 
כופתיות מיוחדות של פסיטאקוס- ספרד, רוב התוכים הגדולים מתים מהשמנת יתר בשבי בעקבות תזונה לקויה ובלתי מאוזנת, כדי להשלים את החלבון והשומן ההכרחי לתקופת הרבייה הוסיפו לכופתיות שמן דקלים שמספק כמות נדרשת של אומגה 6 ו3. שמן הדקלים גם עוזר לצמיחה מחודשת של נוצות ולהפסקת מריטה של תוכים בדיכאון הכופתיות אוגרות בתוכן  את כל המינרלים, הויטמינים ומה שדרוש לתזונה בריאה ותקינה של התוכים בעונת הרבייה. מגיע בשק של 12 ק"ג או בתפזורת של 1 ק"ג