כלוב לתוכי, מאמרים כלליים

חמשת הכלובים המומלצים ביותר

כלוב לתוכי קוקטייל

מתלבטים איזה כלוב לתוכי לקנות? קבלו את חמשת הכלובים המומלצים ביותר שלנו, עם היתרונות של כל אחד מהם, לאיזה תוכי הוא מתאים, ובאיזה מקרים מומלץ לבחור בהם.

1. הפופולרי והאיכותי ביותר: כלוב a10

נפתח במלך הכלובים הבלתי מעורער, וילה של ממש לבעלי הכנפיים: כלוב a10 (או 11a, תלוי באיזה גודל אתם רוצים את הכלוב שלכם 11a כמעט זהה, רק מגיע במידות גדולות יותר).

זהו כלוב גדול ומרווח, במידות 156*67*67 מבחוץ או 45.7*45.7 מבפנים, והוא מגיע על גלגלים, כך שקל להעביר אותו ממקום למקום. מדובר בכלוב שמגיע עם מגרש משחקים שמעסיק את התוכי ומפתח אותו, ובנוסף, מאפשר מקום ייעודי לתוכי לעמוד מחוץ לכלוב בנוחות.

בכלוב a10 האיכותי הזה יש סורגים מעובים, והדלת שלו גדולה – הוא מתאים לתוכים בינוניים-גדולים: לקוניורים גרינצ’ק, קוקטיילים, לורי, פיונוס, ג’רדין ועוד. הכלוב עוצב בצורה חכמה וקל לנקות אותו, הוא מגיע עם “חצאית” לאיסוף הלכלוך, מגירה מלמטה – לריקון הלכלוך בכל יום ומגירה מלמעלה לאיסוף הלכלוך כשהתוכי יושב במגרש המשחקים למעלה.

גם התפעול היומיומי של הכלוב פשוט ונוח: כלי האוכל והמים מסתובבים ואפשר בקלות למשוך אותם מבחוץ מבלי להכניס את היד פנימה כדי לנקות או להחליף את האוכל והמים.

לרכישת כלוב 10a במחיר מבצע> | לרכישת כלוב 11a במחיר מבצע>

2. כל מה שצריך, במחיר מעולה: כלוב לתוכי קוקטייל האכלת יד

כלוב מומלץ לתוכי קוקטייל ולפרקיטים קטנים ובינוניים, במחיר מעולה. זהו כלוב במידות נוחות שמתאימות לכל בית: 57*40*40 ס”מ בסך הכל, ניתן להעמיד אותו על שולחן, שידה, או עגלה עם גלגלים.

הכלוב כולל שתי דלתות פתיחה, 2 מקלות עמידה, פתח עליון נפתח לתוכי – לעמידה מבחוץ, כלי אוכל ומים, ומגירת ניקוי לניקוי קל ונוח. הוא מתאים לתוכים קטנים ובינוניים: קוקטיילים, גרינצ’קים, תוכונים ועוד. תוכלו לרכוש אותו בשחור או בלבן.

מומלץ להשלים את הקנייה שלו ברכישת צעצועים עבור התוכי, שיעזרו לגירוי החושים , יפתחו ויעסיקו אותו במהלך שעות היממה. ההמלצה המקצועית היא להחליף את הצעצועים פעם בחודש בערך, כדי שהתוכי יתעניין בהם, והן מהבחינה ההגיינית.

לרכישת כלוב לתוכי קוקטייל – האכלת יד>

3. מושלם לכל חצר: כלוב חצר ענק 25A

לא לכולנו יש מקום בבית, או רצון להכניס פנימה את התוכים. בשביל זה בדיוק יש כלובים לתוכים לחצר, ומכולם אנחנו ממליצים על כלוב החצר הענק – הוא מעניק בית של ממש, מוגן משמש ומגשם, לתוכי שלכם. בזכות הגג על הכלוב, התוכי מוגן מקרני השמש ומטיפות של גשם. הכלוב גדול ומרווח (מבחוץ הוא 1.75*75*107.5 ומבפנים 90*60*175. הוא מיועד לתוכים קטנים – בינוניים: פינקים, תוכונים, ציפורי אהבה, קוקטיילים.

בזכות גלגלי השירות שלו אפשר להעביר אותו ממקום למקום בנוחות, והוא קל לניקוי בזכות מגירת ניקוי שאפשר בכל פעם לשלוף ולשטוף. בתוך הכלוב אפשר לתלות אמבטיות או תאי הטלה, והוא מגיע עם כלי אוכל ארוכים שאפשר לתלות בפנים. כלוב יציב, חזק ואיכותי, שווה בהחלט את ההשקעה.

לרכישת כלוב חצר ענק A26>

4. טובים השניים: כלוב לריבוי כנרים

בכלובים לכנרים קיימים שני פתחים, פתח מכל צד לתלייה של אמבטיה ושל תא הטלה חיצוני, יש מגירה מלמטה לניקוי נוח. הכלוב מגיע עם כלי אוכל ושני מקלות עמידה.

הייחודיות של הכלוב הזה היא במחיצה, עבור הריבוי של הכנרים – חייבים מחיצה להפרדה בין הזכר והנקבה. במהלך השנה ניתן לשלוף אותה, ובעונת הרבייה להוסיף אותה. אפשר גם להשתמש בחלל הכלוב כולו ולא להפריד, או לשים זוג פינקים בכל חצי כלוב.

לסיכום: כלוב שימושי, קומפקטי יחסית (60*39*26 ס”מ) ובמחיר נוח. מומלץ ביותר.

לרכישת כלוב רבייה לכנרים>

5. איכות טובה במחיר מנצח: כלוב לתוכי גדול האכלת יד

ההמלצה הבאה שלנו היא על כלוב לתוכי שהוא, במידה רבה, אידיאלי: הוא מתאים לתוכים גדולים. מדובר בכלוב גדול (מידות הכלוב- 70*45*45) בסגנון דומה לכלוב 10a ול-11a, רק פחות מאסיבי והרבה פחות יקר. הוא בעל דלת פתיחה רחבה, הכולל 2 מקלות עמידה, פתח עליון נפתח לעמידה בחוץ, כלי אוכל ומים ומגירת ניקוי.

הוא מעניק לתוכי סביבה טובה, מעניינת ובטוחה לחיות בה, והוא קל לניקוי. ניתן להשתמש בו גם ככלוב נשיאה או מעבר לתוכי גדול. לסיכום: גודל נוח – במחיר מעולה.

המלצה חמה: אם בא לכם לפנק את התוכים שלכם, הנה מוצר שחייבים להתנסות בו: מקלות דבש. מקל עמידה עם טוויסט מדליק – הוא מצופה בפירות יבשים, ויטמינים ודבש, ומשמש לציפורים גם כמשחק ושעשוע, וגם כמקור אנרגיה.

לרכישת כלוב גדול לתוכי האכלת יד, ומשלוח חינם עד הבית>

למידע נוסף על ריבוי כנרים>

פוסטים קשורים